آلبوم فول انگیزشی قدرت درون


۱۲ قطعه پادکست انگیزشی کاملاً فارسی

بیش از ۵۵ دقیقه سخنرانی انگیزشی

بیش از ۵۵ دقیقه موزیک انگیزشی

 و

شامل مهمترین اصول رسیدن به موفقیت

 

فرمت آلبوم: صوتی

نوع ارسال: دانلودی

 حجم محصول: ۸۷ مگابایت

 قیمت: ۴۹۰۰۰ تومان

 

 

این البوم شامل چند سخنرانی انگیزشی می باشد؟ 

 ۱۲قطعه سخنرانی فول انگیزشی کاملاً فارسی به مدت ۵۵ دقیقه

۱۲ قطعه موزیک فول انگیزشی به مدت ۵۵ دقیقه

 

نام قطعات این آلبوم، چه عناوینی هستند؟

نام قطعات این آلبوم بر اساس محتوای کاربردی هر قطعه در زمینه ی موفقیت انتخاب شده است. یعنی علاوه بر این که محتوای این قطعات، انگیزشی هستند، شامل رازها و راهکارهایی برای رسیدن به موفقیت نیز می باشند. به عنوان مثال نام یکی از این قطعات انگیزشی این آلبوم “رویا” می باشد.

در این سخنرانی علاوه بر اینکه انگیزه ی لازم برای رسیدن به رویا ایجاد می شود، به مفهوم رویا، تفاوت رویا و خیال و همچنین تفاوت رویا و هدف پراخته می شود. مفاهیمی که اگر آن ها را به خوبی درک نکنیم، قطعاً با موانع بسیاری در رسیدن به موفقیت مواجه خواهیم شد.

 

نام قطعات آلبوم به صورت کامل عبارت اند از:

۱- همه چی به خودت بستگی داره

۲- هدف

۳- رویا

۴- شک

۵- باور

۶- بهونه بی بهونه

۷- ترس

۸- مبارز

۹- بزرگ فکر کن

۱۰- امید

۱۱- قلب تو

۱۲- هرکاری لازم باشه می کنم( هدیه)

آیا این آلبوم راهنمایی برای استفاده دارد؟

بله

شما می توانید هر طور که تمایل دارید از این سخنرانی های انگیزشی استفاده کنید. اما در این محصول دستورالعملی برای استفاده ی بهتر از این ۱۲ سخنرانی انگیزشی قرار داده شده است. که این دستورالعمل اثرگذاری این مفاهیم را چندین برابر می کند.

آیا این محصول ضمانت بازگشت وجه دارد؟

بله

من عباس عابدینی، مدیر وبسایت فراانگیزش، نویسنده و تهیه کننده ی این آلبوم، ضمانت می کنم که در صورت عدم رضایت شما از این محصول وجه پرداختیی شما بدون هیچ سوالی بازگردانده خواهد شد.

اما چرا باید این محصول را تهیه کنید:

برای اینکه بتونم به این سوال، دقیق و عمیق جواب بدم، شاید بهتر باشه بخشی از داستان زندگی خودمو بگم. در واقع مهم ترین بخش از زندگی خودم.

وقتی من هم مثل بسیاری از افرادی که به دنبال موفقیت بودند، هر روز کتاب های زیادی در مورد موفقیت می خوندم، فیلم های آموزشی زیادی با موضوع موفقیت تماشا می کردم و یا ساعت ها، سایت های زیادی رو  که موضوع اونها موفقیت بود جستجو می کردم و زمان زیادی برای مطالعه ی مطالب این سایت ها صرف می کردم به این نتیجه رسیدم که:

                                         

هر زمان که کتاب، فیلم آموزشی و یا هر چیز دیگه ای که در مورد موفقیت بود، مطالعه و یا تماشا می کردم، قوی ترین و مهم ترین حسی که در من شکل می گرفت، حس انگیزه بود.

 

حسی که باعث حرکت من می شد. حسی که بهم میگفت: آهای پسر ، بلند شو و کاری بکن، دیگه بسه تنبلی، دیگه بسه کم کاری،باید زندگیتو تغییر بدی، باید آدم بزرگی بشی.

این احساس قدرتمند انگیزه بود که بعد از مطالعه ی کتاب های مختلف یا گوش دادن به حرف های یک فرد موفق در من شکل می گرفت و باعث می شد دوباره اهدافی رو که در ذهنم داشتم به یاد بیارم، به زندگی امیدوارم بشم، دستمو روی زانوهای خودم بذارم و دوباره برای رسیدن به اهدافم با تمام وجود تلاش کنم و بجنگم.

 

این احساس قدرتمند انگیزه بود که منو روی پاهای خودم نگه می داشت و منو نسبت به خودم و خدای خودم امیدوار میکرد.

 

نمیدونم الان تو چه شرایطی هستی،

خوب یا بد، سخت یا آسون

نذار دیگران و شرایطی که داری، باعث نابودی این حس در وجودت بشن.

این حس همون نیروی شگفت انگیزیه که تو رو قدم به قدم به آرزوهات نزدیک میکنه.

 

روزهایی رو به یاد میارم که نمیدونستم چطور باید آدم موفقی بشم، نمیدونستم از چه راهی برای رسیدن به موفقیت باید استفاده کنم، و همه ی اینها دلایلی بودند که به خودم بگم: بیخیال، منم مثل بقیه زندگی معمولیمو میکنم. چرا باید به خودم سختی بدم؟!

 

این جملات، چیزهایی بودند که داشتند انگیزه رو در وجود من نابود میکردند. داشتند بهم می گفتند: بیخال اهداف بزرگت، بیخیال آرزوهات، مثل بقیه باش.

اما من به این حرفا گوش ندادم، برعکس، به خودم انگیزه دادم.

 

گفتم میتونم از این شرایط سخت عبور کنم.

گفتم اگه قرار بود همه آدمای بزرگ دنیا به این راحتی جا بزنن، پس الان هیچ آدم موفقی تو دنیا نبود.

 و در نهایت تونستم موانع رو پشت سر بذارم.

  

فقط به یک دلیل:

انگیزه دادن به خودم، روحیه دادن به خودم.

 

نذاشتم حس قدرتمند انگیزه در وجودم نابود بشه، سعی کردم هر روز شعله ورتر و شعله ورتر بشه.

همین دلیلی شد برای این که وبسایت فراانگیزش را به دنیا معرفی کنم. تا به همه بگم، اگه انگیزه نداشته باشید، هیچی ندارید، اگه انگیزه نداشته باشید، به هیچ رویایی نمی رسید.

 

اما دوست من نگران نباش من اینجام تا بهت کمک کنم انگیزه پیدا کنی، انرژی بگیری، روی پاهای خودت بایستی، همونطور که من ایستادم.

اگه انگیزه نداشته باشی سوختی برای ادامه ی راه نداری، من این سوختو برات فراهم می کنم.

 

من تو این محصول که حاصل ساعت ها و روزها تفکر هست، چیزهایی بهت میگم که خودم برای شکست نیروی های منفی وجودم استفاده کردم، این نیروها ی منفی هنوز هم وجود دارند، اما من دیگه راه مبارزه با این نیروها رو بلدم و به تو هم خواهم آموخت.

 

به امید خدایی که وجودش را با تمام وجودم حس می کنم.